תגיש לי Can Be Fun For Anyone

"אוה." אמרה לילי, אך אז הוסיפה בחיוך: "הוא הכריח אותך לטפס על עץ ולקפוץ מטה?"

יש מספיק "קולוניות" של ישראלים בארה"ב, קנדה ואפילו באוסטרליה.

למה כל כך חשוב לך לחשוב שממש רע לי בחו"ל, אין לי חברים, אין לי משפחה, אני חי לבד בודד וגלמוד וכל עולמי חרב כי עזבתי את הארץ?

כאלו שכביכול "שודדים" אותך, ולכן ניסית לסלקם באמצעות שיתוף פעולה עם הידיד יאסר ערפאת   שהיה בזמנו  "הנציג הלגיטימי של העם הפלסטיני " ( לפחות עד אוסלו ), אבל הוא תקע לכם סכין בגב, ואז החלטת לעזוב, כעת אתה מקווה שאולי כוחות אמריקאים  יפלשו לכאן ויסלקו את המתישבים היהודים בכוח, אולי אתה בעצמיך תהיה חלק מהכוח הזה הרי אתה כבר אזרח שם ויכול להתגייס למרינס...

הוא עמד על העקבים הגבוהים מאוד למשך שתי שניות יפייפיות.

לצפיה ב-'גם כדי לאפשר למשפחות שלמות להגר ולא רק לפרטים וליחידים'

לגבי האם ישרף העולם או לא אחרי שאמות- שישרף, אחרי המבול :)

"אולי כדי שלא תספרי לי." אמר ג'יימס לפתע. "הוא יודע מתי אני מסתירה סודות ואיך הוא יכול להוציא אותם ממני." הוא הוסיף, נחוש שלילי לא תספר לו משהו שהוא לא אמור לדעת.

אנחנו ה"לא אידאולוגים", "היורקים לבאר" וכו', סתם מפריעים לכם.

"את חושבת? או שאולי כדאי שנצא בסתר??" שאלה לילי בתקווה, רומזת בקולה על האפשרות השנייה.

לא תהיה מדינה יהודית חילונית, כי עד איזה קו אתה מותח את החילוניות? תחבורה ציבורית בשבת? כן/לא?

אני לא יודע אם את אמא או לא, אבל get more info אם את לא שייכת ל"מחנה האופטימים", את דנה את ילדיך לעתיד קשה מאוד בזה שאת לא קמה ועושה מעשה.

הדיון על יוקר המחיה והכיבוש הוא הצגה והעמדת פנים מיותרים. אין אחד שעובד במקצוע שלנו ולא מצליח להסתדר ולחיות טוב כאן בארץ.

אתה יודע למה זו מדינה קשה במיוחד? כי מכל הצדדים קורעים אותך- צד אחד מצפה שתהיה כאן לפרנס אותו עד אחרית ימיו, הצד השני מדרבן אותך לעזוב כדי להבהיר עד כמה דרך החיים הזו שגויה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *