תגיש לי Things To Know Before You Buy

"אוה." אמרה לילי, אך אז הוסיפה בחיוך: "הוא הכריח אותך לטפס על עץ ולקפוץ מטה?"

"מה?" היא אמרה בעצבים. "מה עכשיו? לשתות מעוד משהו? לקפוץ שוב פעם מתאיים פעמים בחבל? או אולי לעשות משהו שלא עשיתי עדיין? אולי –"

תודה על תרומתך בניטור, חשוב מאוד שיהיו מנטרים פעילים בעיקר בשעות כאלה.

אתה רוצה שנדבר על כמה אנשים מתו מעקיצת עכביש באוסטרליה לעומת כמה אנשים שמתו מפיגועים בישראל?

ולמה אתה הולך רחוק עם אריה דרעי? תסתכל מה הולך מסביב בפוליטיקה. כל שאר מנסה להיות "חברתי" והתקשורת דוחפת בכוח מדידה של פוליטיקאים לפי מי יותר "חברתי", ואף אחד לא עוצר ושואל את עצמו מה זה אומר בכלל "חברתי".

לצפיה ב-'קליפורניה היא סטייט שיש בו כל דבר שאתה רק יכול לחשוב עליו'

ומה לעשות רוב הישראלית מרגישים בבית רק כאן וזה בגלל שהם נולדו כאן + זכרונות  + חלק גדול מהמשפחה שעדין כאן

לרשימה המלאה סגור רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

שאתה משכנע אותי לעזוב כי לא יתנו לרדת מהארץ, סימן שאתה צריך לחזור אחורה,לעשות ש.ב ולתת טיעונים טובים יותר.

אני כותב את ההודעה הזאת מארץ הקודש ולא מארץ הקנגורו, ולא נראה לי שזה ישתנה בשנים הקרובות, אבל אני לא more info יכול שלא לתהות אם אני לא דופק את הילדים והנכדים (ההיפותטיים) שלי בזה שאני נשאר כאן.

כשמדובר כבר במפכל זה סיפור אחר. זה כבר פצצת אטום שאם מפכל משטרת ישראל יתברר שחשוד בשוחד זה בלתי נסבל. הקונספירטורים חושבים שאנחנו באוטופיה שהכל נבדק באותה דחיפות

Their workboard is accessible in Phabricator. You can find one-way links to your operate finished every week at mw:VisualEditor/Weekly triage conferences. Their existing priorities are fixing bugs, supporting the 2017 wikitext editor to be a beta element, and bettering the Visible diff Resource. New changesעריכה

Slideshare utilizes cookies to enhance performance and efficiency, and also to offer you appropriate advertising and marketing. When you continue on searching the location, you conform to using cookies on this Web page. See our Person Arrangement and Privateness Coverage.

.." כעת הקישי בצידו הימני התחתון של המסך על "שמירת העדפות".

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *